Firma Profili

Engellilerin Engelsiz Bir Dünyada Yaşamaları İçin Çalışıyoruz...


ERM ASANSÖR; Konya'da uzun yıllardır engelli ve yaşlı asansörlerinin imalat ve montajı alanında faaliyet sürdürmektedir.


Engelli asansörleri; Binalarda, merdivenlerde, hastane ve okullarda, kamusal alanlarda ve ihtiyaç olan yerlerde engelli bireylerin hareket özgürlüğünü artırmak için kullanılır.


Ülkemizin neresinde olursanız olun. Bir telefon yeterlidir. Kaliteli malzeme, zamanında montaj ve uygun fiyat politikasından asla taviz vermeden üretim ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.


Ürün Halkamızın İçinde;


Engelli Merdiven Platform Asansör, Engelli Açık Dikey Asansör, Engelli Dikey Platform Asansör ile Engelli Kapalı Tip Asansörler yer almaktadır.


Firmamız; Kuruluşundan bu yana pek çok engelli asansörünün imalat ve montajını tamamlamıştır. Gelecekte de kaliteli malzeme ve usta işçilikten taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz. Engelli insanlarımızın yaşam standardına katkıda bulunduğumuz için mutlu olduğumuzu da belirtmek isteriz..Konya engelli asansörü, Dış cephe engelli asansörü, engelli asansörü imalatı, engelli asansörü fiyatları, merdiven platform asansörü, engelli açık dikey asansör, engelli dikey platform asansör, engelli asansörü imalatı, engelli platform asansör, engelli asansörü fiyatı, koltuk tipi engelli asansörü, dış cephe engelli asansörü fiyatları, kapalı tip engelli asansörü, platform merdiven engelli asansörü, koltuklu merdiven engelli asansörü, koltuk merdiven asansörü, yaşlı merdiven asansörü, platform merdiven asansör, merdiven asansörü, dikey platform engelli özürlü asansörü, dikey kuyulu engelli özürlü asansörü, dikey kuyusuz engelli özürlü asansörü, platform merdiven asansörü, yaşlılara merdiven asansörü, platform merdiven asansör, merdiven asansörü,